Rrobat e plazhit të vogla te ‘zogu’ i Demit
Demi Rose edhe kësaj radhe na ka ‘befasuar’ me fotot e hedhura në Instagram.

Ajo përsëri doli në rroba plazhi, ku një pjesë e trupit po i merrte rreze dielli.

Në një nga fotot, bukuroshja britanike shihet se e ka vënë dorën te ‘zogu’, duke e fshehur një pjesë të rrobave të plazhit.

E tillë, ajo nuk i la vend fare imagjinatës mashkullore dhe po duket e mrekullueshme.

Be the first to comment on "Rrobat e plazhit të vogla te ‘zogu’ i Demit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*