Ruante videon e saj me Donaldin, Beatrix thumbon keq Borën: A do e ruash edhe këtë zemër

Ndonëse “Big Brother VIP” ka disa muaj që ka përfunduar, trekëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Shkak për këtë është bërë një video e Beatrix dhe Donaldit të publikuar nga një faqe në TikTok, së cilës Bora Zemani i ka bërë “save”.

Për shkak të ndryshimeve të fundit të aplikacionit, personi që ka publikuar videon mund ta shohë se kush e ruan atë. Sipas postimit të po të njëjtës faqe, këtë video Bora e ka vendosur në “favorite”, nga profili i saj zyrtar.

“Unë këtë e bëra kastile, mund ta vendosësh edhe këtë te të preferuara zemër.

I kam 99 probleme, por ti nuk je një prej tyre”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimin e postimit.

Be the first to comment on "Ruante videon e saj me Donaldin, Beatrix thumbon keq Borën: A do e ruash edhe këtë zemër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*