Ryva femra që ka shije unike për fustana
Ryva Kajtazi në çdo kohë merr vëmendje me stilin perfekt që ka.

Duke qenë femër e dalluar, ajo në çdo kohë duket bukur dhe mbetet shembull për femrat që e rrethojnë, shkruan “Kosovarja”.

Si në jetën e përditshme ashtu edhe kur shfaqet me fustana ajo befason me përzgjedhjen që bën.

Në çdo kohë unike.

Bindeni me disa imazhe në vijim.

Be the first to comment on "Ryva femra që ka shije unike për fustana"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*