Ryva Kajtazi aspak nuk kujdeset për vijen trupore
Ryva Kajtazi në çdo kohë qëndron aktive me poza të shumta.

Këngëtarja gjithmonë duket perfekte, dhe është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, ajo shihet duke ngrënë bakllave gjë që e dëshmon se nuk është aspak e kujdesur për vijen trupore.

Ju duket kështu?

Kujtojmë, ajo shpesh shihet që publikon fotografi me ushqimet më të shijshme.

Be the first to comment on "Ryva Kajtazi aspak nuk kujdeset për vijen trupore"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*