Sa bukur e fotografon Leartën, nëna e saj
Learta nihet për raportet e mira me nënën e saj, të cilën duket qartë se e do shumë.

Shpeshherë ajo shpërndanë fotografi të ndryshme me nënën e saj, por kësaj radhe gjërat kanë ndryshuar, shkruan”Kosovarja”

Së fundmi në InstaStory, Drita nëna e Leartës ka shpërndarë një fotografi kaq të bukur të Leartës.

Learta si gjithmonë, duket e dukur dhe e buzëqeshur./Kosovarja/

Be the first to comment on "Sa bukur e fotografon Leartën, nëna e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*