“Sami baba”, flet simpatizanti i flaktë i Lushtakut (VIDEO)
Fitores së PDK’së në Skenderaj ju gëzua me gjithë zemër, përcjell Republika Online

Video ku shihet Tefik Hoxha duke thirrur emrin e Sami Lushtakut u bë virale, por kush është qytetari nga Drenica që u bë i njohur që nga e diela.

34 vjeçari që jeton në Gjermani është votues i rregullt i PDK’së.

Ai tregon se ka udhëtuar nga Gjermani vetëm për ta mbeshtetur këtë subjekt politik.

Ai arsyetohet për festen e tij duke thënë se është normale dhe se gjithherë festohet kështu në Drenicë./RepublikaOnline

Për më shumë ndiqeni videon e plotë:

Be the first to comment on "“Sami baba”, flet simpatizanti i flaktë i Lushtakut (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*