Sara e Ledrit po thotë diç, po kush mund ta kuptoj se…

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, është një prej emrave më të përfolura, si për jetën private ashtu edhe për stilin dhe kombinimet në veshje.

Sara si një nënë e re është mjaftë aktive, nuk merret vetëm me punët e shtëpisë.Së fundi, ajo ka postuar disa foto ku na lë të kuptojmë se Sara ndoshta do të bëhet pjesë në botën e modës.

E veshur me një fustan të zi mjaftë elegant dhe me doreza me ngjyra të ndryshme në dy duart, njëra e zezë kurse tjetra ngjyrë e kuqe, dukej interesante dhe unike.

Ajo nën postim shkruan: “Not much going on lately”.

Çka ka dashur të thotë me saktësi, Sara?/Kosovarja/

Be the first to comment on "Sara e Ledrit po thotë diç, po kush mund ta kuptoj se…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*