”S’arrita të dashurohesha me të”/ Ja çfarë po ndodh mes Efit dhe Samiut, dalin fotot

Efi dhe Samiu u larguan pak ditë më parë nga “Përputhen”, por jo si çift.

Efi tha se nuk arriti ta dashuronte Samiun, megjithatë do të mbeteshin miq.

Pas daljes nga programi, dyshja vazhdojnë të takohen me njëri-tjetri.

Vetëm së fundmi ata kanë festuar bashkë dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

Samiu ka publikuar në Instastory një foto me Efin, duke treguar se gjërat janë shumë në rregull mes tyre.

Be the first to comment on "”S’arrita të dashurohesha me të”/ Ja çfarë po ndodh mes Efit dhe Samiut, dalin fotot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*