Se jetën ma helmoi ky sharap, sharap: Mimoza Kusari video me ‘E dehur jam’
Kandidatja për kryetare të Gjakovës, nga VV, Mimoza Kusari Lila është shfaqur duke kënduar vargjet e këngës ‘E dehur jam’, shkruan Gazeta Metro.

Deputetja e Vetëvendosjes Adriana Matoshi, ka publikuar një video me Mimoza Kusari-Lila ku shihen duke kënduar e pak edhe vallëzuar nën tingujt e këngës ‘E dehur jam’.

Video është shpërndarë shumë dhe është komentuar mjaft.

Më poshtë keni pamjet:

Be the first to comment on "Se jetën ma helmoi ky sharap, sharap: Mimoza Kusari video me ‘E dehur jam’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*