Selvija sjell foton më të ëmbël me djalin, kaq shumë qenka rritur

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bënë prindër për herë të parë. Ata kanë një djalë që e kanë quajtur Roel.

Së fundmi Selvija publikoi një foto të ëmbël me të.

Ai qenka rritur kaq shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Selvija sjell foton më të ëmbël me djalin, kaq shumë qenka rritur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*