Semi Jupaj shfaqet me fustan të shkurt dhe provokuese buzë bregdetit

Semi Jaupaj, ishte njëra nga pjesëmarrëset në Big Brother Vip Albania.

Karrierën e ka nisur si këngëtare dhe po vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura dhe të dëgjuara.

Hyrja e Saj në formantin e Bigut ia hapi dyert asaj të ketë edhe më shumë suksese në botën artistike.

Ajo po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet.

Semi se fundmi ka publikuar disa foto buzë detit.

E veshur me fustan të shkurt dhe provokues, Semi shfaqet përvëlesue në këto imazhe nga plazhi. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Semi Jupaj shfaqet me fustan të shkurt dhe provokuese buzë bregdetit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*