S’është më president tani/ Meta poston foto me Monikën: Një dashuri më vete kjo

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto në të cilën pozon pranë bashkëshortes së tij, ish-kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

Fotoja është bërë në Jalë, ku Partia e Lirisë ka mbledhur këtë vit të rinjtë e saj.

Meta kthehet në kampin e Jalës pas 5 vitesh mungesë pasi hoqi dorë nga postet që kishte në LSI dhe veshi kostumin e kreut të shtetit.

Be the first to comment on "S’është më president tani/ Meta poston foto me Monikën: Një dashuri më vete kjo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*