Shkeli qenin me kerr pastaj deshi të bëhej kryetar në Skenderaj, kaq vota mori Sokol Halili
Të gjithëve ju kujtohet përkrahësi i kryeministri Albin Kurti në zgjedhjet e kaluara nacionale i cili duke vozitur kishte hyrë ‘live” për ta mbështetur liderin që e simpatizonte. Por ‘live’ nuk i shkoi mirë Sokol Halitit, i cili e shkeli një qen.

Videoja dhe reagimi i tij epik kur e kuptoi se e shkeli qenin, u bë virale.

Sokol Halili në zgjedhjet lokale ka garuar i vetëm. Ai kandidoi si kandidat i pavarur për komunën e Skenderajt.

Halili tani kur janë numëruar 28% e votave ka marrë vetëm 176 vota.

Be the first to comment on "Shkeli qenin me kerr pastaj deshi të bëhej kryetar në Skenderaj, kaq vota mori Sokol Halili"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*