Shkoi në emision për vajza, konkurrentit të ‘Përputhen’ i zbulohet partneri
Konkurrenti më i ri i “Për’puthen 3” është Juli, i cili kohëve të fundit u bë tem e mediave rozë.

Ai ka qenë shumë i komentuar në mediet rozë për shkak të një deklarate ku u shpreh: “Sikur të isha vajzë, do të isha lezbike”.

Krahas kësaj, faqja zyrtare “Vipat e Bllokut” kanë postuar dy fotografi ku kanë bërë një krahasim mes bios së instagramit të Julit dhe një djalit tjetër të quajtur Enbitri.

Aty shihet mbishkrimi i njejt i të dyve: “Njerëz që qëndrojnë”.

Be the first to comment on "Shkoi në emision për vajza, konkurrentit të ‘Përputhen’ i zbulohet partneri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*