Shkurte Fejza e rinon vetën në këtë mënyrë
Shkurte Fejza në çdo kohë merr vëmendje me pozat e saj që i ka të dalluara.

Edhe pse në moshë, në shumë raste këngëtarja në fjalë ua kalon edhe vajzave të reja, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh që ka publikuar së fundmi, ajo shihet me një fustan të bukur dhe ngjyrë të theksuar duke tërhequr vëmendje të madhe po ashtu, veprimi i saj e dëshmon që Shkurtja nuk e ka ndërmend të plaket.

Mos të harrojmë, ajo mbetët e dalluar edhe në skenën muzikore.

Be the first to comment on "Shkurte Fejza e rinon vetën në këtë mënyrë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*