Shkurte Fejza si vajzë e re, kjo është vetura e ëndrrave të saj

Kjo është vetura e ëndrrave për Shkurte Fejzën.

Shkurte Fejza është padyshim një ndër artistet më të dashura të muzikës popullore në trojet ku flitet shqip, shkruan Kosovarja.

Publiku mendon se e njeh shumë mirë, por sigurisht që ka gjëra që jo të gjithë i dinë për yllin e muzikës folklorike e popullore.

Ndoshta nuk e dinit, por këngëtarja ka shumë pasione, dëshira dhe gjëra që e plotësojnë.

A keni menduar ndonjëherë makina e saj e ëndrrave është Merecdes?

Ndryshe, këngëtarja edhe këtë verë ka qenë mjaftë e angazhuar në dasma e ahengje, ku ka kënduar pranë të bijës, Gresës.

Be the first to comment on "Shkurte Fejza si vajzë e re, kjo është vetura e ëndrrave të saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*