Shkurte Gashi ka humbur shumë peshë, kështu i ‘vizatohet’ trupi në këtë fustan të ngushtë

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma, shkruan ORAinfo. Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Krahas muzikës, Shkurta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e me shumë stil.

Në këto imazhe ajo tregon se ka humbur goxha peshë, duke ekspozuar turpin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Shkurte Gashi ka humbur shumë peshë, kështu i ‘vizatohet’ trupi në këtë fustan të ngushtë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*