Shkurte Gashi publikon fotografi teksa burri ia prek gjoksin
Këngëtarja e mirënjohur Shkurtë Gashi, po vazhdon të shijoj pushimet më burrin e saj, Albertin.

Çifti publikuan fotografi nga Ulqini, dhe morën shumë komente pozitive, shkruan InfoKosova.

Teksa shfaqin dashurinë, vëmendje të madhe mori dora e Albertit e cila ishte vendosur mbi gjoksin e këngëtares.

Kujtojmë se çifti janë bëre edhe prindër të një djali./InfoKosova/

Be the first to comment on "Shkurte Gashi publikon fotografi teksa burri ia prek gjoksin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*