Shkurtes sa shumë i ka hije stili si kullerk
Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza këtë herë shfaqet me një stil pak më ndryshe.

Duke qenë gjithmonë aktive me mbrëmje muzikore dhe veshje të rënda, ajo gjithmonë kalon në lajm.

Këtë herë e dalluara e skenës muzikore duket më e thjeshtë se asnjëherë më parë.

Me një kapele në kokë dhe stil sportiv Shkurta nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja.

Be the first to comment on "Shkurtes sa shumë i ka hije stili si kullerk"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*