Shoqja e ngushtë dhe ish i dashuri i saj gati të lidhen mes vete, ja si vepron Bora Zemani
Po komentohet lartë e poshtë se shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani, Semi Jupaj dhe ish i dashuri Donald Veshaj janë gati të lidhen mes vete.

Kjo i beri fansat të dyshojnë nga afërsia e tyre mes vete që kur u futën në Big Brother Vip, shkruan InfoKosova.

E si duket këto lajme nuk është se po i interesojnë shumë moderatores Bora Zemani.

Ajo së fundi publikoj disa fotografi me djalin e saj teksa i shprehte dashurinë, “Të dua o Arbor”./InfoKosova/

Te duaaaaa o Arbor!

Be the first to comment on "Shoqja e ngushtë dhe ish i dashuri i saj gati të lidhen mes vete, ja si vepron Bora Zemani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*