Shtatzënia ia ka shtuar oreksin Einxhel, përfundon në këtë gjendje

Me inteligjencën dhe shkathtësinë e saj ajo bëri për vetë një numër të madh adhuruesish.

Por, pikërish në atë izolim ajo gjeti dashurinë e jetës, DJ DAGZ, me të cilin krijoi një romancë shumë të bukur.

E çifti në fjalë ditë më pare zbuluan se janë në pritje të bebit të parë.

E tani që është në muaj e parë të shtatzënisë, Einxhelit iu ka shtuar oreksi dhe nuk ndalon së ngrëni.

Këtë e ka dëshmuar ajo vetë përmes kësaj foto./ORAinfo/

Be the first to comment on "Shtatzënia ia ka shtuar oreksin Einxhel, përfundon në këtë gjendje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*