Shumë ndryshe nga seriali, kështu duket në përditshmëri “Pajtesa”
Seriali, “Çka ka shpija”, është njëri nga më të ndjekurit në shqiptari.

Ani pse ka kohë të gjatë se transfetohet, ky serial edhe sot e kësaj dite ndiqet nga një numër i madh spektatorësh.

E njëra nga personazhet më të dashura padyshim që mbetet “Pajtesa”, nusja e shpisë.

Atë rol me shumë talent e interpreton aktorja, Fiona Gllavica.

Ndryshe nga seriali, “Pajtesa” në përditshmëri është një grua shumë e thjeshtë.

Së bashku me burrin dhe djalin e saj, ajo jeton një jetë të thjeshtë, por shumë të lumtur./ora

Be the first to comment on "Shumë ndryshe nga seriali, kështu duket në përditshmëri “Pajtesa”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*