Shyhrete Behluli dhe nëna e Leartes si të ishin motra

Zonja Drita Jakupi është e njohur si gruaja e doktorit, nëna e Leartes, por edhe për pasionin e saj për gatimet, pasi ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

Shyhrete Behluli, nuk kërkon prezantim të gjatë, pasi është këngëtare me shumë vite karrierë dhe tejet e dashur nga publiku.

Drita Jakupin dhe Shyhrete Behlulin i bashkon Learta, që për njërën është vajzë, e për tjeren re.

Drita e Shyhretja janë mikatesha, por ngjajnë shumë me njëra tjetrën ato, kanë një raport të shkëlqyer dhe kjo është mëse e dukshme./Kosovarja/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Shyhrete Behluli dhe nëna e Leartes si të ishin motra"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*