Shyhrete Behluli ka filluar përgatitjet për pestil
Shyhretja e tregon shumë herë që është një femër e zonja në shumë aspekte.

Me përkushtimin maximal që ka tek vetja, në çdo moment duket bukur dhe person i dalluar, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë kohë vjeshte, shihet që ajo ka filluar përgatitjet për dimër si shumë femra tjera.

Në një imazh të publikuar nga fshati ajo shkruan “Koha për pestil”.

E zonja pa dyshim.

Be the first to comment on "Shyhrete Behluli ka filluar përgatitjet për pestil"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*