Shyhretja e bën trupin ‘peshk’ i bën konkurrencë Engjit

Shyhret Behluli dhe Engjëllusha Salihu po vazhdojnë të këndojnë në dasma edhe këtë sezonë.

Si shpesh herë publikuan një foto të bukur nga atje.

Por ajo që mori më shumë vëmendje është Shyhretja.

Ajo duket se ka humbur goxha peshë dhe po duket edhe më e re./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Shyhretja e bën trupin ‘peshk’ i bën konkurrencë Engjit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*