Shyhretja veç po rinohet

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret që vazhdon të jetë e dalluar për zërin që ka.

Ajo kudo që merr pjesë tërheqë vëmendje të madhe, dhe shpesh qëndron në krye të medieve rozë.

Në një imazh ku shihet me fustanin e bukur dhe grimin që ka bërë këngëtarja duket perfekte.

Çdo ditë e më shumë, ajo shihet që vetëm po rinohet dhe po shkëlqen.

Be the first to comment on "Shyhretja veç po rinohet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*