Si kurrë më parë, Rita Haziri shfaqet në veshje sportive

Rita Haziri është një prej femrave më elegante të estradës shqiptare. Atë e shohim gjithmonë me fustana solemn, asi edhe puna e saj e kërkon një veshje të tillë, shkruan ”Kosovarja”.

Mirëpo, së fundmi, në InstaStory ka ndarë një foto e veshur me atlete dhe veshje sportive.

Ritën më parë nuk e kemi parë të veshur në atë mënyre, mirëpo i shkonte shumë një veshje e tillë.

Be the first to comment on "Si kurrë më parë, Rita Haziri shfaqet në veshje sportive"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*