Si po i ecën shtatzënia Lules, pasi mundi sëmundjën e rëndë?

Luljeta Hajdari blogerja kosovare po bëhet nënë për herë të dytë pas rreth 5 vitesh.

Luljeta është diagnostifikuar me sëmundjen e kancerit dhe pas shumë sfidave arriti ta kaloj me sukses këtë semundje të vështirë.

Lulja ka bërë të ditur se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë për herë të dytë. Ky lajm i ka surprizuar shumë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Lulës shtatzënia po i ecën mirë!

Be the first to comment on "Si po i ecën shtatzënia Lules, pasi mundi sëmundjën e rëndë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*