Si rrallëhere, Njomza e Shyhretes e shfaq burrin
Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

Publiku e njeh mjaftë mirë pasi jo rrallë është pjesë e mediave rozë.

Njomza përveç si vajza e këngëtares, njihet si grimere profesionale, zanat ky që e bëri kaq të famshme.

Sa i përket jetës private ajo është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve, dy vajzave e një djali.

I saj i hasretit e pati ditëlindjen ku mori urime të shumta nga gjyshja, tezet e shumë fytyra publike.

E së fundi Njomza ka sjellur foton më të këndshme të ditëlindjes, bashkë me bashkëshortin dhe djalin./Kosovarja/

Be the first to comment on "Si rrallëhere, Njomza e Shyhretes e shfaq burrin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*