Skandal i madh/ Kapen bashkë Bora Zemani dhe Atdheu, ja ku janë filmuar ajo është me nerva të mëdha
Atdheu ka shprehur hapur simpatine qe ka ndaj Bora Zemanit. Shpeshhere ai eshte nga cmuar dhe pyetur ne lidhje me te, apo pyetja me e shpeshte eshte: A je ne nje lidhje me Boren?

Gje te cilen ai e ka mohuar, madje eshte shprehur qe eshte i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin ne fjale).

Kryefjala.com ka siguruar nje video nga ndjekesit ku shihen Bora dhe Atdheu se bashku. Ata ndodhen ne nje lokal dhe nga qendrimi duket se jane duke debatuar. Madje Bora duket tejet e a caruar dhe eshte duke i ber titur Atdheut. Per cfare valle?

Nuk dihet ende se ne cfare momenti eshte kapur kjo video: gjate kohes qe xhirohej Perputhen apo tani vone. Gjithesesi kaq mjafton per te ngritur dyshime te shumta!

Be the first to comment on "Skandal i madh/ Kapen bashkë Bora Zemani dhe Atdheu, ja ku janë filmuar ajo është me nerva të mëdha"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*