Skandal i madh madh paska ndodhur/ Nga ”Për’puthen” ka ikur edhe Niku jo vetëm Hyeseni dhe shkak u bë Alvisa
PërPuthen është absolutisht emisioni më i ndjékur në shqiptari. Ai ka arritur shifra të larta shikueshmërie në Youtube dhe është bërë víral në rrjéte sociale.

Një ndër konkurrentët më të dashur të publikut është padýshim Nik Sherri. Djaloshi simpatik përlòti gjithë publikun me historinë e tij të dhímbshme dhe tràgjike.

Ai tregoi se ka hùmbur këmbën në një aksídent por nuk është dorézuar duke e tejkaluar këtë gjë. Shumë i prékur nga kjo histori Hyseni i dhuroi Nikut një makinë që ta kishte më të lehtë të lëvizte.

Gjésti préku shumë publikun por një gjë habiti fansat sepse si Hyseni dhe Niku prej tre puntatash nuk janë në studio. Nuk dihet akoma arsyeja por alùdohet se shkàk mund të jetë një debàt në lídhje me ‘dhuratën’.

Be the first to comment on "Skandal i madh madh paska ndodhur/ Nga ”Për’puthen” ka ikur edhe Niku jo vetëm Hyeseni dhe shkak u bë Alvisa"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*