”S*ksin e bëj ku të dua unë”/ Luli çudit me përgjigjen kur e pyesin a ka gjetur burrë: Më falni po meshkujt shqiptarë janë…
Mbrëmjen e djeshme në lidhje direkt me Dajanen në “D- Night” ishte dhe Luli e Për’puthën direkt nga sheshi “Nënë Tereza”. Batuat e Lulit nuk munguan, ku edhe ngacmohej e përshëndetej nga çunat qe kalonin natën vonë aty pranë.

Ajo ndër të tjera tha se se*sin e bën kur të dojë e ku të dojë, por nuk ka gjetur dikë që t’i ndezë llambën, te paktën kështu u shpreh ajo. Epo, le të presim deri ne fund të sezonit.

Ndër të tjera deklaroi “Meshkujt shqiptarë janë shumë të lodhur dhe nuk shërbejnë për asgjë. Të rregullonin poçin do ishte mirë, po s’janë as për poç as për gjë. Për gjumë janë, vetëm për gjumë.

Burrat shqiptarë janë shumë të lodhur, meshkujt shqiptarë. Keq më vjen po…”-tha ajo ndër të tjera.

Be the first to comment on "”S*ksin e bëj ku të dua unë”/ Luli çudit me përgjigjen kur e pyesin a ka gjetur burrë: Më falni po meshkujt shqiptarë janë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*