S’po ndalet/ Ada që kërkonte burrë në ”Për’puthen” bën edhe një tjetër ndërhyrje estetike

Ada ishte ndër konkurrentet më të përfolura të edicionit të 3 të përputhen.

Ajo u komentua për shumë për format perfekte trupore.

Por ish konkurrentja e Përputhen u komentua shumë edhe për ndërhyrjet e shumta estetike.

Si duket Ada nuk i ka aspak kompleks këto ndërhyrje pasi në postimet e fundit ajo tregoi hapur se po mbushte mollëzat dhe zgjati flokët.

Be the first to comment on "S’po ndalet/ Ada që kërkonte burrë në ”Për’puthen” bën edhe një tjetër ndërhyrje estetike"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*