Stresit i bie dhëmbi teksa ishte live në Instagram
Reperi Stresi ditën e sotme ka qenë pjesë e rrjetit social instagram.

Ishte faqja “Vipat e Bllokut”, ajo e cila publikoj një video të Stresit derisa ai ishte live në instagram me fansat e tij, shkruan InfoKosova.

Për një moment Stresi i ngec fjala në fytë, teksa “kollitet” vihet re dhëmbi i tij duke i rënë, dhe kjo gjë vërehet dukshëm edhe nga reagimi i reperit ku shihet i habitur.

Për më shumë shiko videon në vazhdim./InfoKosova/

Be the first to comment on "Stresit i bie dhëmbi teksa ishte live në Instagram"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*