Tani ka dy binjakë, Genta Ismajli: U tha që jam trashur, po nuk ma ndjen çfarë thuhet

Nuk është aktive si dikur, pasi është bërë nënë dhe impenjimi i saj kryesor është për dy fëmijët e saj binjak.

Ndonëse jo më prezentë si dikur, për gjërat rreth muzikës dhe show biznesit, ajo mendon njëjtë.

Çfarë thotë Genta për thashethemet?

“Thashethemet nuk ndalen asnjëherë.

Para pak kohësh thanë se jam trash.

Nuk ka problem, le të flitet.

Nganjëherë fjalët që thuhen poshtë e lartë na bëjnë më të kujdesshëm, më të vëmendshëm e me të përgjegjshëm”, transmeton “Kosovarja”.

“Para disa kohësh u kam thënë familjes dhe shoqërisë që të mos më tregojnë asgjë çfarë lexojnë.

Mua nuk ma ndjen çka thuhet, kështu që nuk dua të dëgjoj asgjë çfarë flitet apo shkruhet.

Unë e di se çka bëjë e si jam, kjo ka rëndësi”.

Be the first to comment on "Tani ka dy binjakë, Genta Ismajli: U tha që jam trashur, po nuk ma ndjen çfarë thuhet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*