Tani po kërkon të dashur në ”Për’puthen”/ Ja kush është djali që Vera Grabocka ka hedhur në gjyq, duhet të ishte në emisionin e saj
Konkurrenti i sezonit të tretë të “Për’puthen”, Bruno Shemsho, është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar për karakterin dhe xhelozinë e tij.

Bruno, përpara se të futej në Për’puthen, dëshironte të merrte pjesë në një tjetër spektakël televiziv të ngjashëm me atë të “Për’puthen”, “Love Story”, të prezantuar nga Alketa Vejsiu, me të cilin thuhet se ka nënshkruar edhe një kontratë, shkruan Kryefjala.com.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se pas kësaj, ai i është bashkuar “Për’puthen” duke “tradhëtuar” në këtë menyrë kontratën me Vera Grabockën, ndaj ajo e ka hedhur në gjyq konkurrentin.

Be the first to comment on "Tani po kërkon të dashur në ”Për’puthen”/ Ja kush është djali që Vera Grabocka ka hedhur në gjyq, duhet të ishte në emisionin e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*