‘Të është bërë burri synet?’ Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës
Emina Cunmulaj ishte mysafirja tek Ermal Mamaqi.

Modelja shqiptare me famë në botë në emisionin ‘Xing’ ku ishte e ftuar dhe foli rreth karrierës dhe jetës private.

Ajo çfarë nuk duhet humbur është pyetje a velinës së këtij emisioni, Kejvina Kthellës kur i tha se:

A është bërë burri jot synet?

Pas disa të qeshurash i është përgjigjur në mënyrë tejet sportive duke i treguar se nuk është xheloze dhe se mund ta zhvesh burrin e saj për ta parë nësë është bërë apo jo synet.

Shiko Videon:

Be the first to comment on "‘Të është bërë burri synet?’ Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*