Të lumtur në rrjetet sociale, kush ishin shqiptari dhe ganezja që ndërruan jetë
Çifti Klinton Pira dhe ganezja Jawsackie Jaboah që i dhanë fund sot jetës së tyre, ishin në një lidhje bashkëjetese.

Gjatë kon fliktit në një banesë me qira ditore në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë, fillimisht 31-vjeçari nga Dibra qëlloi me thi kë ganezen dhe më pas u hodh nga kati i 8-të.

Ajo ishte zhvendosur në Shqipëri për të jetuar me shqiptarin teksa në rrjete sociale të këtij të fundit duken foto të tyre të përbashkëta dhe mesazhe dashurie.

Be the first to comment on "Të lumtur në rrjetet sociale, kush ishin shqiptari dhe ganezja që ndërruan jetë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*