Të pasmet gjigante në këtë fotografi të Ades, do t’iu lënë pa gjumë sonte
Konkurrentja më përfolur e këtij sezoni mbi pamjen e jashtme, vazhdon të marr Ada.

Ajo shihet e kuruar në çdo detaj, ku pozat dhe veshja provokative nuk mungojnë asnjëherë gjatë puntatave, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi e cila po qarkullon ne rrjete sociale, shihet Ada me pozë nga mbrapa.

Të pasmet e saj gjigante në këtë fotografi, pa dyshim se do të jenë paksa shkaktare sonte në rast së humbjes së gjumit./InfoKosova/

Be the first to comment on "Të pasmet gjigante në këtë fotografi të Ades, do t’iu lënë pa gjumë sonte"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*