Tea e “Për’Puthen” pranon mesazhe nga një i moshuar, i publikon në Instagram

Edhe pse ka kohë që nuk është pjesë e ekraneve televizive, ish-konkurrentja e ‘Për’Puthen’ Tea Trifoni ende është në fokus të media.

Postimi i fundit i saj ku publikoi disa mesazhe të një personi, të cilin ajo e cilësoi si “babai i dikujt” u komentua mjaft shumë.

Nga fotoja e publikuar shihej se personi në fjalë ka kërkuar vazhdimisht të flasë me të ndërsa ajo ia mbuloi fytyrën dhe emrin.

“Kush tjetër pranon kësi mesazhe nga babai i dikujt?”, shkroi ajo krahas imazhit.

Shiko postimin:

Be the first to comment on "Tea e “Për’Puthen” pranon mesazhe nga një i moshuar, i publikon në Instagram"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*