Tea Trifoni na lë gojë hapur, shtrihet dhe shfaqë gjoksin ‘gjigant’!

Tea Trifoni, u bë e njohur nga programi i dashurisë Përputhen.

Ajo u përfol edhe më shumë për lidhjen e saj jasht programit me njërin nga ishkonkurrentet Beartin por që nuk zgjati lidhja e tyre shumë.

Pas kësaj ajo u lidh me dike tjetër por që së fundmi thuhet se ajo është ndarë.

Megjithëse nuk po i shkojnë lidhjet në dashuri ajo vazhdon të sjell foto atraktive për ndjekësit.

Në foton e fundit merrë vëmendje me gjoksin derisa fotografohet e shtrirë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Tea Trifoni na lë gojë hapur, shtrihet dhe shfaqë gjoksin ‘gjigant’!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*