Tërmet në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë ishte

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë pak më parë në zonë e Vlorës dhe të Fierit. Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.3 e shkallës rihter.

Lëkundjet janë ndjerë pak sekonda dhe shumë të lehta. Ka pasur raportime edhe nga qytetarët për lëkundjen e tërmetit.

Be the first to comment on "Tërmet në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë ishte"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*