Teuta Selimi sjell foton më të bukur me familje
Teuta Selimi kohët e fundit ka postuar disa ftografi të bukura.

Ajo mahniti rrjetin duke u shfaqur me trupin peshk, shkruan InfoKosova.

Mirëpo në foton e fundit që postoi shihet ajo me familje.

Dhe sigurisht foto të tilla janë të ëmbla gjithmonë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Teuta Selimi sjell foton më të bukur me familje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*