Tradhtoi gruan me të cilën ka dy fëmijë/ Kjo është studentja 23-vjeçare për të cilat i la të gjitha futbollisti i njohur

Ka një emër, mbiemër dhe sigurisht edhe një fytyrë që tashmë të gjithë e njohin.

E dashura e Gerard Pique nuk fshihet më pas vellos së misterit por del hapur pak kohë pas ndarjes së qëndërmbrojtësit nga Shakira.

Bëhet fjalë për 23-vjeçaren Clara Chía Martí. Ajo ka lindur në Barcelonë dhe është e punësuar në kompaninë Kosmos, në pronësi të numrit 3.

Aktualisht Clara studion për marrëdhënie me publikun dhe njerëzit pranë lojtarit e njohin shumë mirë.

Be the first to comment on "Tradhtoi gruan me të cilën ka dy fëmijë/ Kjo është studentja 23-vjeçare për të cilat i la të gjitha futbollisti i njohur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*