U aksidentua dje/ Këngëtari turk shkon në koncert me këmbët me fasho: U kisha dhënë fjalën fansave

Këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises, ka dalë në skenë për të kënduar për fansat e tij me karrocë dhe këmbë të fashuara.

Ikona e muzikës turke pësoi një ak sident mëngjesin e djeshëm, ku makina me të cilën udhëtonte u pë rplas me një kamion dhe për pasojë përfundoi në gr eminë.

Tatlıses u nis me ambulancë për të shkuar në vendin ku do të performonte siç ishte planifikuar. Teksa këndoi disa nga hitet e tij, këngëtari iu tregoi fansave aks identin që ka përjetuar.

Ai tha: “Ne patëm një ak sident sot, Zoti i Plotfuqishëm dërgoi engjëjt e tij, vetura jonë po rrotullohej në përrua.

I premtova publikut tim këtë mbrëmje, thashë se do të dal në skenë, faleminderit fëmijëve të mi dhe familjes sime, dua të falënderoj gjithashtu policinë, xhandarmërinë dhe spitalin tonë, ata u kujdesën shumë për ne”.

Be the first to comment on "U aksidentua dje/ Këngëtari turk shkon në koncert me këmbët me fasho: U kisha dhënë fjalën fansave"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*