U fut në ‘Big Brother’ dhe u puth me Donaldin/ Bora Zemanit i paska ndodhur e mira e madhe, për një orë…
Mbrëmjen e sotme moderatorja Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit.

Megjithatë, nuk ishte vetëm surpriza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë edhe një puthje njëri – tjetrit.

Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +15 mijë ndjekës. Padyshim që emocionet që dhuruan sot Bora dhe Donaldi dhe sinqeriteti i moderatores para publikut, bëri që ajo të kishte një audiencë mjaft të madhe në Instagramin e saj, ku nuk kanë munguar as fotot dhe videot.

Be the first to comment on "U fut në ‘Big Brother’ dhe u puth me Donaldin/ Bora Zemanit i paska ndodhur e mira e madhe, për një orë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*