U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë
Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet.

Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa u aludua se dyshja janë në lidhje të dashurisë,.

 

Për herë të parë ndaj këtyre lajmeve ka reaguar edhe vet moderatorja, duke u shprehur se kjo video është bërë para dy muajve dhe është realizuar gjatë turit të ‘’Për’puthen’’ në Shkodër./Blic

Shiko postimin e plotë të Borës:

Be the first to comment on "U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*