U ndanë vite më parë, por u martuan sërish/ Do vini duart në kokë kur të lexoni sa ka kushtuar dasma e këngëtares së njohur

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u martuan të shtunën me në një ceremoni martesore mbresëlënëse në rezidencën e 8.9 milionë dollarëshe të aktorit në Georgia, buzë lumit.

Çifti ishte i rrethuar nga familja, miqtë dhe personazhe të njohur. J.Lo kishte veshur një fustan të bardhë nga Ralph Lauren, ndërsa Ben një smoking bardh e zi.

“Daily Mail” raporton se ceremonia do të zgjasë tre ditë dhe do të kushtojë mbi 400,000 dollarë. Ditën e djeshme është zhvilluar darka para dasmës dhe sot festa kryesore. Nesër ata do të mbyllin festat me një piknik dhe një Barbecue.

Be the first to comment on "U ndanë vite më parë, por u martuan sërish/ Do vini duart në kokë kur të lexoni sa ka kushtuar dasma e këngëtares së njohur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*