U përfolen për lidhje dashurie, paparazzit i kapin ‘mat’ Atdheun dhe Boren
Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani.

Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora pas daljes nga emisioni.

Por, pas kësaj ai është pyetur për një lidhje më të gjë të cilën ai e ka mohuar, madje është shprehur që është i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin në fjalë).

Pak ditë më parë, Bora tha se është 100% single.

Mirëpo së fundi është siguruar një video nga Kryefjala ku shihen Bora dhe Atdheu së bashku.

Ata ndodhen në një lokal dhe nga qëndrimi duket se janë duke debatuar.

Nuk dihet ende se në çfarë momenti është kapur kjo video: gjatë kohës që xhirohej Përputhen apo tani vonë.

Shiko videon:

Be the first to comment on "U përfolen për lidhje dashurie, paparazzit i kapin ‘mat’ Atdheun dhe Boren"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*