U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin këtë vendim
Ka kohë që dyshja janë përfolur për një lidhje dashurie.

Edhe pse nuk kanë konfirmuar asnjëherë, ata kanë vendosur të bëjnë një veprim të çuditshëm.

Ata kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Nuk dihet se cila ishte arsyeja e këtij veprimi, apo thjeshtë kanë dashur t’i japin fund thashethemeve njëherë e mirë.

Be the first to comment on "U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin këtë vendim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*